KAYA PANEL ASMA TAVAN KİMDİR?

Firmanız KAYA PANEL ASMATAVAN SİSTEMLERİ 2009 yılında Adana’da  kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet  verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen KAYA PANEL , uzman kadrosu ile firmaların iç dekorasyon taleplerine cevap vermektedir.

KAYA PANEL , üretimini yaptığı Alüminyum Asmatavan, Galvaniz Asmatavan, Mesh Genişletilmiş Asmatavan,  Baffle Tavan Sistemleri, Akustik Ahşap Tavan ve Duvar Kaplama Sistemleri, Alçıpan Akustik ,T-24 Taşıyıcı Sistemleri, Alüminyum Havalandırma Menfezleri, Alçıpan Müdahale Kapağı, Panel 85, Lamel 285,Panel 200, Alçı Tavan Profilleri, Çatı Kaplama ve İzolasyon Uygulamaları hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.                                                                                                       

KAYA PANEL İLE  DAHA ESTETİK DAHA AKUSTİK

kaya panel misyon

MİSYON

Sektörün hızlı ilerleyişi doğrultusunda harakete geçen Kaya Panel Asma Tavan Sistemleri sektörün gereksinimlerini tam anlamıyla karşılamak için inovasyon odaklı ruhumuzdan güç alarak üretken, yatatıcı, sorumluluk sahibi, teknoloji destekli çözümler sunmaktadır.

kaya panel vizyon

VİZYON

Kaya Panel Asma Tavan olarak müşteri odaklı ve özel çalışma planlarımızla üretimimizi şekillendiriyoruz. Dünya standartlarında üretim yaparak Türkiye ve dünyaya asma tavan çözümleri sunuyoruz. Teknik kadromuz ve ekipmanlarımız ile kalite bilinci doğrultusunda üretim yapmaktayız.

ASMA TAVAN

  • Metal
  • Ahşap
  • Aparat
  • Taşyünü
  • Plastik
YUKARI