Aslanapa Asma Tavan Sistemleri

Aslanapa Asma Tavan Sistemleri

Aslanapa Asma Tavan Sistemleri asma tavan evlerin, iş yerlerinin ve toplantı alanlarının, alışveriş merkezlerinin ve daha pek çok farklı alanın vazgeçilmez tercihlerinden birisi olan asma tavanlar günümüzde her geçen yıl çok daha büyük bir değişim geçirerek teknoloji ile bütünleşik bir vaziyette yenilenmeye devam etmektedir. Bir mekan için tavan bölümü oldukça önemlidir, çünkü tavan mekanın algılanmasındaki en önemli baş aktörler arasında yerini alır. Mekanın algılanmasında dinamik bir etkin role sahip olan tavanlar şık ve gösterişli olması halinde çok büyük avantajları da beraberinde getirecektir. Tavan mekanın diğer tüm bölümleri ile kıyaslandığı zaman en çok yer kaplayan alan olduğunu söylemek mümkündür. Oldukça büyük ve düz bir zemine sahip olması gösteriş ve şekil üzerinde de büyük bir avantaj anlamına gelmektedir. Tavan tasarımı farklı amaç ve estetik kaygılar güdülerek şık bir şekilde yapılmaktadır. Asma tavan sistemlerinde müşterilerin ve firma sahibinin beklentileri göz önüne alınarak farklı estetik kaygılar güdülerek şık bir tasarım oluşturulabilir. Böylece mekanlar çok daha hareketli ve renkli bir görünüme sahip olacaktır. Asma tavan modelleri ve çeşitleri gün geçtikçe artmaktadır. Kaya Panel olarak birçok asma tavan modelleri ve çeşitlerinin imalatını yapıyoruz. Asma tavan fiyatları konusunda firmalarımıza en uygun fiyat politikamızla hizmet veriyoruz. Aslanapa Asma Tavan Sistemleri

Aslanapa Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan her alana doğal görünüm kazandırarak farklı ışık, aydınlatma seçenekleri ile evinize, iş yerinize ferah bir ortam sağlayacaktır. Kısaca, asma tavan modern, ferah, şık ve kaliteli döşenmiş mekanların en önemli detaylarıdır. Siz değerli müşterilerimizin zevk ve isteklerine göre çeşitli desen ve renklerle asma tavan modelleri tasarlıyoruz. Asma tavan işçiliğinde değişik renk ve desenlerle kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sizlere bu hizmeti veriyoruz. Günümüzün modern yapılarındaki tesisatları gizlemek, mekan içindeki sesleri azaltmak, ısı yalıtımı yaparak ekonomik katkıda bulunması asma tavanın en çok tercih edilme sebepleridir. Asma tavan satan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kaya Panel asma tavan ters tavan, alüminyum asma tavan, banyo asma tavan, asma tavan aparatları, labirent tavan paneli, tavan dekorasyon malzemeleri, asma tavan askı aparatları ve asma tavan bileşenleri TS EN 13964 TSE standartları çerçevesinde üretilmektedir. Asma tavan yapan firmalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kaya Panel olarak üretimini yaptığımız ürünlerin uygulamasını da yapmaktayız.

Tavan sistemlerinde yer alan pek çok tesisat unsurunu ortadan kaldırmak, yangın dedektörleri, aydınlatma sistemlerini monte ederek çok daha mekan içinde çok daha şık bir görünüm kazandırmak asma tavan sistemlerinin en temel kaygılarından birisidir. Mekan içindeki akustik koşulları yerine getirmek ve bunların yanı sıra taleplere göre modern ve şık asma tavan sistemini monte etmek her zaman mekan içindeki havayı doğrudan değiştirecektir. Asma tavan sistemleri aydınlatma sistemleri üzerinde de büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü asma tavan içine gömülü halde bulunan aydınlatma sistemleri mekanın aydınlatmasını çok daha kolay şekilde yapabilmektedir. Bu durum asma tavan sistemleri kullanılırlığını daha da ön plana çıkarmaktadır. Asma tavan sistemlerinin ortaya çıkardığı gerek akustik gerekse aydınlatma üzerindeki başarıları ile çalışanlar üzerinde çok daha olumlu etkileri olmaktadır. Çalışanlar daha az stres ile çalışarak bulundukları mekanlardaki verimi artmaktadır. Bu da iş performansı anlamına gelmekte ve bireyler daha fazla verim göstermektedir.

Bulunduğu ortama kolay şekilde entegre olabilen asma tavan sistemleri çağdaş mimarinin işlevsellik arayışını kolay şekilde karşılarken aynı zamanda bireylerin kullanımını daha da kolay ve pratik bir hale getirmektedir. Her zaman en iyi ürünü elde etmek, çalışma ortamını ve koşullarını iyileştirmek isteyen kişiler için asma tavan sistemleri kısa zaman içinde büyük verim alınmasını sağlamaktadır. Böylece gerek iş verenler gerekse bireysel çalışma ortamı oluşturmak isteyenler için asma tavan sistemleri her zevke uygun şekilde tasarlanan özel tasarım ürünlerinden birisidir. Sizler de evlerinize, ofisinize ve iş yerlerinize farklı bir hava kazandırmak çalışanların verimini arttırmak ve profesyonel anlamda daha kurumsal bir görünüm elde etmek istiyorsanız asma tavan sistemleri ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Asma Tavan Modelleri

Metal Asma Tavan Sistemleri

60*60 Clip-in Asma Tavan

60x60 Lay-on Oturtmalı Asma Tavan

60x60 Lay-in Sarkmalı Asma Tavan

30x30 Clip-in Asma Tavan

30x30 Lay-in Sarkmalı Asma Tavan

30x30 Lay-on Oturmalı Asma Tavan

Ahşap Asma Tavan Sistemleri

Akustik Ahşap Asma Tavan Sistemleri

Karopan Asma Tavan Sistemleri

60x60 Dünya Küre Desen Karopan 238 Model

60x60 Düz Desen Karopan 605 Model

Taşyünü Asma Tavan Sistemleri

60x60 Taşyünü Asma Tavan 15 mm Armstrong Cortega

60x60 Taşyünü Asma Tavan 12 mm Armstrong Bajkal

60x60 Taşyünü Asma Tavan 10 mm Armstrong Aleria

 • Petek Asma tavan Hücresel Tavan
 • Mesh Genişletilmiş Metal Asma Tavan
 • Plastik Pvc Asma Tavan Sistemleri
 • Alçıpan Tavan profil Sistemleri
 • Asma Tavan Aksesuar
 • Asma Tavan Taşıyıcı sistemleri
 • Alçıpan Akustik Asma Tavan Sistemleri
 • Çatı Ve İzolasyon Sistem Ürünleri
 • Deko Tavan Dekoratif Asma Tavan
 • Alçıpan Akustik Duvar Kaplama Sistemleri
 • Alçıpanlı Müdahale Kapak Sistemleri
 • Menfez Havalandırma Sistemleri
 • Alüminyum Baffle Lineer Asma Tavan
 • Ahşap Baffle Asma Tavan
 • Ahşap Akustik Duvar Kaplama
 • Lamel 285 Asma Tavan
 • Panel 85 Asma Tavan
 • Panel 200 Asma Tavan Kanopi Altı
 • Asma Tavan Havalandırma Menfezi

Asma Tavan Özelikleri

Metal Asma Tavan: Metal plakalardan oluşan tüm sistemi demonte olan ve bu yüzden temizliği çok basit olan asma tavan çeşididir.

Karolam Asma Tavan: Ses yalıtımı, nem ve ışığa karşı dayanıklı olması ayrıca temizlenmesi kolay olduğu için tercih edilen asma tavan türüdür.

Taşyünü Asma Tavan: Ateşe dayanıklılık, ses yalıtım özelliğine sahip, taşınabilir, ışığı yansıtan, ısıyı dengeleyen, sağlığı tehdit etmeyen, gerektiği zaman sizlerin tercihine göre boyanabilen asma tavan türüdür.

Mesh Genişletilmiş Metal Tavan: Işık ve hava geçirgenliği olan sınırsız renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz asma tavan çeşididir. Kırılma yapmayan, eğilip bükülebilen yapısı ile estetik açıdan sınır tanımayan ve optimum ışık düzeyi elde edilebilen asma tavandır.

Ahşap Tavan Sistemi: Doğal görünümü tercih edenlerin en doğru seçimi olan ahşap tavan sistemi evinizi doğallık, sıcaklık ve estetik bakımından yaşanır kılar. Rahat ve konforlu mekanlar istiyorsanız ahşap asma tavan tam size göre...

Plastik PVC Asma Tavan: Bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü ve ekonomik olması nedeniyle en çok tercih edilen asma tavan sistemidir. Hafif olduğu için binaya hiç bir olumsuz etkisi yoktur. Nemli yerlerden etkilenmez ve antibakteriyel özelliği vardır. Sıcak ve soğuktan etkilenmeyen, hijyenik, ses ve ısı yalıtımı sağlayan asma tavandır.

Alçıpan Asma Tavan: Açıkta kalan ve kötü görüntüye sebep olan tesisatların saklanmasını sağlayan tavandır. Yangına dayanıklılık, ses yalıtım özelliğine sahip, ayrıca kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilirliği nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır.

Aslanapa Asma Tavan Sistemleri

YUKARI