kumaş kaplı akustik duvar tavan kaplama sistemleri

kumaş kaplı akustik duvar tavan kaplama sistemleri

 

Ürün Tanımı

Kumaş kaplı duvar paneli ön yüzeyinde darbeye dayanıklı akustik ses emici kumaş ile kaplanır ve panellerin iç malzemesi cam yünüdür. Arka yüzeyinde de cam tülü kaplanmaktadır. Akustik ses yalıtımı ve dekoratif olmasını sağlamak amacıyla daha çok duvarda kullanılır ancak tavanda da uygulaması yapılabilir.

 

Özel üretim yapılabilir ancak genel olarak ebatlar standarttır. Ölçülere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kalınlık ses emilimde çok fark etmez ama kalın olan incesine göre daha etkilidir. İsterseniz farklı kalınlıklarla değişik tasarımlar elde edebilirsiniz.

 

Kullanım Alanları

Ses yutuculuğunun yanı sıra kumaş kaplı paneller dekoratif bir görünüm ile son katmanda kullanılabilen, beton veya alçı levha yüzeylerinde kolayca uygulanabilen ürünlerdir.

 

Ofis bölümlerinde toplantı odalarında çıplak duvarlar çınlamaya neden olur bu gibi durumları engellemek adına akustik panel yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak ev sinema salonu, restoran, sinema odası, hastane, cafe - bar, stüdyo odası, reji odası, radyo odası, bateri odası vb. alanlarda da tercih edilebilir.

 

 04.734/A28B1 Pozu Detay Bilgileri
Poz No 04.734/A28B1
Tanım

20mm kal. 95 kg/m3 yoğ. cam yün. ön yüzü akus. kumaş arka yüz cam tülü akustik duvar paneli

Uzun Tanım 20 mm kalınlığında 95 kg/m3 yoğunluğunda cam yününden, önyüzü akustik kumaş, arka yüzü cam tülü ile kaplı akustik duvar paneli (ts en 13964)
Birim m2
Pozun Tipi Rayic
Bulunduğu Kitap Çevre ve Şehircilik Bakanlığı